Отзывы о компании Интернет магазин «Централь»
- Анастасія Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Супер
- Комментарий продавца
Дякуємо, користуйтесь із задоволенням!
- Комментарий продавца
- Даша С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Надія А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олег Ю.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дуже дякуємо вам за відгук, користуйтесь із задоволенням 🫶🏻
- Комментарий продавца
- Сергій М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дуже дякуємо вам за відгук, користуйтесь із задоволенням 🫶🏻
- Комментарий продавца
- Костя М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Володимир С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Максимально не задоволений, причина наступна, при замовленні автоматичної поїлки для кота мені передзвонила менеджер та попередила що це буде вітринний екземпляр, на що я дав згоду, але після отримання на пошті і переглядання в подальшому підключення пристрою, я помітив потертий корпус, сліди експлуатації із якимось слизом, із самого насосу після увімкнення побігла грязна вода, неначе із іржавої труби із осадом.
Про шум який лунає від насосу взагалі мовчу, моя кавомолка працює тихіше!
Питання до продавця, якщо ви продаєте беушній, а не вітринний, як мені це повідомили, товар, то навіщо ви називаєте себе інтернет магазином?
І ще раз, Я МАКСИМАЛЬНО НЕЗАДОВОЛЕНИЙ ПОКУПКОЮ!!!- Комментарий продавца
Доброго дня Володимире, приносимо свої вибачення !!! Така ситуація у нас виникла в перше і сподіваємося в останнє! Ми завжди перед відправкою телефонуємо нашим покупцям і показуємо товар в живу, по фото або відео і якщо там є якісь нюанси, обов'язково попереджаємо ! Наша менеджер вам телефонувала і все показала і тільки після погодження із вами вам відправили товар! Ми намагалися із вами зв'язатися, писали вам і телефонували, але ви не відповідали. Ми вам писали, що якщо вам товар не підійшов, то ви можете повернути його у термін 14 днів.
Ви можете зробити легке повернення цієї поїлки, сказавши на НП номер накладної по якій отримали її.
Гроші за товар та доставку ми вам повернемо!
Ще раз приносимо свої вибачення, для вирішення питання ми завжди на зв'язку!
- Комментарий продавца
- Дмитро Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня, для того, щоб оцінити товар, як мінімум потрібно його побачити не на картинці, а в живу! Ви цей товар навіть не бачили, бо замовили і зразу скасували , залишивши негативний відгук.
Багато людей оцінили наш сервіс п'яти зірками, тому що ми намагаємося працювати по совісті і якщо товар з якоїсь причини став вам не потрібен, то не обов'язково було ставити погану оцінку і писати негативний відгук.
Ми намагалися із вами зв'язатися , але ви не відповідали ні на дзвінки, ні на смс.
- Комментарий продавца
- Олександр Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Костянтин В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все ОК, що заказував , то і отримав, відправка дуже швидка , гаджет працює, все добре

